• https://www.facebook.com/profile.php?id=100008755576243&fref=ts
                    

BLOG

MATBAA NEDİR ?

  Matbaacılık, metin ve görüntülerin genellikle kâğıt gibi yüzeyler üzerine basılarak çoğaltılma işidir.

KATALOG

DAVETİYE

AMBALAJ

BROŞÜR

ETİKET

AJANDA

BLOKNOT

EL İLANI

DOSYA

TAKVİM

MAGNET

DERGİ

AFİŞ

KATALOG BROŞÜR

KAŞE

KİTAP

ZARF

ANTETLİ KAĞIT

KUTU ÇEŞİTLERİ

CEPLİ DOSYA

FATURA

SEVK İRSALİYESİ

SÜREKLİ FORM

KURUMSAL KİMLİK

KARTVİZİT

DAVETİYE KATALOĞU

  MATBAACILIKTA yapılan işler arasında ki en çok tercih edilen gruptur.


Katalog Nedir

Firmaların ,  kurumların reklam aracı olarak kullandığı birçok yöntem bulunmaktadır. Televizyon , gazete , dergi , kartvizit , katalog , broşür, afiş bunlardan sadece bazılarıdır. Ürün tanıtımında kullanılan katalog ticari firmaların sıklıkla tercih ettiği reklam araçlarından biridir. Katalog baskılarında Karali Reklam olarak Tasarım ,  Baskı , Ürün Çekimi konusunda siz değerli müşterilerimize yıllardır hizmet vermekteyiz. Tasarım ekibimiz firmanıza en uygun kurumsal çalışmaları isteğiniz üzere özenle çalışarak fikir üretip tasarlayarak beğeninize sunmaktadır.

Katolog baskısında son teknoloji baskı makinelerimiz ile sektörde öncü firmalardan olmaya devam ediyoruz,katalog baskısının yanı sıra Açık hava reklamcılığında da hizmet veren firmamız birçok önemli kuruma hizmet vermektedir.

KATALOG BASKISI

Katalog  baskında  tasarımın yanı sıra kullanılan kağıt vb. materyallerinde önemi büyüktür. Katalog baskısında selefon ,lak, kuşe kağıt 150gr 170gr 200 gr 250 gr 300gr 350gr 450gr mat ve parlak olarak tercih edilmektedir. Şirketler yeni sezona ait ürünlerini, tasarladıkları bütün ürünleri, indirim kampanyalarını ya da verdikleri bütün hizmetleri kataloglar yoluyla duyurarak potansiyel müşterileri çekmeye çalışırlar.

Giyim firmaları, süpermarketler, avize mağazaları, boya firmaları, iç mimarlık şirketleri ve hemen hemen diğer bütün firmaların ürünlerini ve hizmetlerini tanıttıkları dijital kataloglar, en kapsamlı bireysel reklam ürünlerinin başında gelirler. Gazeteye , TV’ye reklam vermek ya da reklam panolarını kullanmak gibi toplu reklam araçlarının dışında en ayrıntılı reklam ürünleridirler ve dijital katalog hazırlamak dikkat ister.

Karali Reklam tasarım ve baskı ekibiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Belli bir sıra ve düzen içinde hazırlanan kataloglar, tercihe göre bol bilgili-az görselli olabileceği gibi görselin ağırlıklı olduğu şekilde de tasarlanabilir. Ticari kataloglarda -eğer verilen hizmetler yer alacaksa- potansiyel müşterilerin ilgisini çekebilecek ve ihtiyaçlarına parmak basabilecek bilgilere ağırlık verilmeli, bu anlatımlar görsel materyaller ile desteklenmelidir.

Ürün ağırlıklı katalog hazırlamak içinse verilecek bilgi kadar görsellik de önemlidir. Ürünlerin dikkat çekici fotoğrafları kullanılmalı ve dikkat çekici özellikleri ayrıntıya girmeden yazılmalıdır. Gereksiz bilgilerden kaçınılmalı, müşterinin ürüne odaklanması sağlanmalıdır.

İstediğiniz boyutlarda katalog basımı yapabilirsiniz ancak genellikle A4 ve A5 formatları kullanılır. Katalog tasarımındaki renk düzeni ise firmanın faaliyet alanı ve logosuyla uyumlu olmalıdır. Mutlaka önceden katalog kapak örneklerine de göz atılmalıdır. Katalogda kullanılacak kağıtlar da oldukça çeşitlidir ancak mümkünse kuşe kağıt tercih edilmelidir. Kuşe kağıtla hazırlanmış kataloglar hem görselliği daha iyi yansıtırlar hem de firmaya kalite ve saygınlık katarlar. Bu tercihlerin her biri katalog fiyatlarını da belirleyen faktörlerdir.

Kataloglarda amaç potansiyel müşteriyi daimi müşteriye dönüştürmek olduğu için katalog hazırlamak firmalar için oldukça önemlidir. Bu yolla hem ürün ve hizmetlerinizi duyurmuş hem de sizden haberdar olmayanlar için firmanızın tanıtımını yapmış olursunuz.

KARALİ REKLAM MATBAACILIK HİZMETLERİ olarak Matbaa SEKTÖRÜNDE DE İHTİYAÇLARINIZA UYGUN ÇÖZÜNLER SUNUYORUZ.

  Fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz.

0212 428 30 22     karalireklam@hotmail.com

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.79217.8233
Euro9.29239.3296
Hava Durumu
Saat
KARALİ REKLAM